Parapety granitowe – Carrara Poznań

Jednym z ostatnich elementów wykończeniowych podczas budowy domu są zazwyczaj parapety, np. z granitu. To kamień, który doskonale nadaje się do wykorzystania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Ten naturalny materiał skalny jest niezwykle odporny na warunki atmosferyczne oraz trwały. Z racji tego, że występuje w szerokiej gamie kolorów – od szarości, grafitów, zieleni aż po błękity, biele, czerwienie oraz brązy – powstają z niego produkty o niepowtarzalnych wzorach oraz odcieniach.

Nasza hurtownia kamienia w Poznaniu proponuje szeroki wybór estetycznych i uniwersalnych parapetów granitowych wewnętrznych i zewnętrznych o różnych parametrach. Ich rozmiar dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów.

Parapety z granitu – postaw na trwałość i elegancję!

Z kolei parapety z granitu przeznaczone do użytku zewnętrznego bardzo dobrze radzą sobie w każdych warunkach pogodowych. Idealnie komponują się z elewacją o różnej kolorystyce. Świetnie też prezentują się jako eleganckie wykończenie okiennic. W obu przypadkach proponowane przez nas produkty oprócz funkcji dekoracyjnej spełniają także praktyczną. Można na nich umieszczać np. ciężkie donice z kwiatami czy postawić skrzynkę z narzędziami w garażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kontakt z nami

Carrara
ul. Miętowa 14a
61-680 Poznań