Blaty kuchenne, łazienkowe z kwarcytu - Carrara Poznań

Ten naturalny kamień dzięki swoim właściwościom znajduje szerokie zastosowanie w wykańczaniu i aranżacji wnętrz. Prowadzona przez nas w Poznaniu hurtownia kamienia proponuje wysokiej jakości blaty kuchenne i łazienkowe z kwarcytu. Dzięki swojej strukturze przykuwają uwagę pięknym szkleniem się w świetle dziennym i sztuczny. Za efekt kryształowej faktury odpowiada drobnokrystaliczna budowa.

Jednak produkty wykonane z tego materiału mają także zalety praktyczne. Niska nasiąkliwość blatów kuchennych i łazienkowych kwarcowych sprawia, że są one odporne na wilgoć oraz działanie kwasów, zasad, tłuszczów i soli. Gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości oraz niekorzystnym środowiskiem dla drobnoustrojów. Ponadto prezentowane tu artykuły są wytrzymałe i odporne na zarysowania oraz ścieranie.

Warto przejrzeć dostępne tu propozycje i postawić na ich niezawodność oraz wygodę użytkowania. Służymy też doradztwem przy wyborze konkretnego produktu. Zachęcamy do złożenia zamówienia!

Wybierz blat kuchenny lub łazienkowy z naszej oferty!

W jakich odcieniach możemy zaproponować kuchenne lub łazienkowe blaty? Kwarcyt występuje w różnorodnej oraz jednolitej kolorystyce: beżu, bieli, brązie, graficie, zieleni oraz czerwieni. Mając dostęp do sprawdzonych dostawców, jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa praktycznie każde zamówienie.

Zachęcamy do przejrzenia zamieszczonych tu propozycji! Prezentowane produkty przypominają wyglądem marmurowe, przez co nadają niepowtarzanego stylu pomieszczeniom, w jakich są montowane. Jeśli chcą Państwo je zamówić, zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z nami

Carrara
ul. Miętowa 14a
61-680 Poznań