Marmurowe parapety – Carrara Poznań

Niezwykle ozdobne, o niepowtarzalnym wzorze, a przy tym trwałe parapety z marmuru poleca nasza hurtownia kamienia w Poznaniu. Idealnie nadają się do tego, aby wyeksponować na nich kwiaty czy inne dekoracje. Wykonane z niezwykle szlachetnego i stosowanego w budownictwie od wieków materiału, prezentują się ciekawie ze względu na różnorodne wybarwienia. Choć najbardziej popularnym kolorem jest biały, to jednak zdarzają się także odcienie np. zielonkawe, szare z niebieskim, brązowe, a nawet czerwone. Dzięki temu, jak i charakterystycznemu użyłowaniu parapety marmurowe zachwycają swoim wyglądem i nadają eleganckiego wymiaru wnętrzom. Doskonale urozmaicą dekoracyjnie ich wystrój oraz będą spełniać funkcję praktyczną.

Parapety z konglomeratu marmurowego

Oprócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór parapetów z konglomeratu marmurowego. Jest to materiał przemysłowy, który powstaje z naturalnego kruszywa o różnej ziarnistości (około 95%) oraz żywicy poliestrowej (około 5%). Niekiedy dodaje się do niego również pigmenty, aby uzyskać nowe efekty dekoracyjne. Ten surowiec jest przyjemny w dotyku, odporny na wilgoć oraz łatwy w utrzymaniu czystości.

Konglomerat marmurowy doskonale nadaje się na parapety oraz inne elementy wykończeniowe. Z racji swojej estetyki świetnie komponują się z nowoczesnymi aranżacjami architektonicznymi. Są również trwałe i odporne oraz mogą mieć oryginalne wzory niewystępujące w naturze.

Oba prezentowane tu produkty można zastosować wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy podjęciu decyzji, który z powyższych materiałów będzie lepszym rozwiązaniem, zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z nami

Carrara
ul. Miętowa 14a
61-680 Poznań